Avril Lavinge Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Super Avrıl Fan Sende Bizden Olmak İçin Önce Üye oL !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hazır Cevap ÜnLüLer

YazarMesaj
zяtapoz
Avril Manyakııııı
Avril Manyakııııı
zяtapoz

Kadın Mesaj Sayısı : 68
Nerdensin ? : Uzay
Lakap ? : zяtapoz
Ruh Halin ? : Hazır Cevap ÜnLüLer Bilgiyx2el1
Müzik ? : Punk

Karekterin
Çalışkanlık:
Hazır Cevap ÜnLüLer Left_bar_bleue100/100Hazır Cevap ÜnLüLer Empty_bar_bleue  (100/100)

Hazır Cevap ÜnLüLer Empty
MesajKonu: Hazır Cevap ÜnLüLer   Hazır Cevap ÜnLüLer EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 11:19 am

Sokrates...
Filozof Sokrates ve esi bir turlu iyi gecinemezlermis. Bir gun esi Sokrates'e verip veristirmis, agzina geleni soylemis. Bakmis kocasi hicbir tepki gostermiyor, bir kova suyu alip basindan asagi bosaltmis.
Sokrates: "Bu kadar gök gurultusunden sonra bir sagnak zaten bekliyordum" demis.

Shaw ve Churchill...
Bernard Shaw ile Churchill hic gecinemez ve sik sik birbirlerini ignelermis. Bernard Shaw, oyununun ilk gecesinde, oyuna Churchill'i davet etmiş ve iki davetiyeye de bir pusula ilistirmis:
"Size iki davetiye gonderiyorum. Bir dostunuzu alip gelebilirsiniz.
Tabii dostunuz varsa."
Churchill lâfın altında kalır mi, hemen cevap gondermis:
"Maalesef o gece baska bir yere soz verdigim icin oyununuzu seyretmeye gelemeyecegim. Ikinci gece gelebilirim, tabii oyununuz ikinci gece oynarsa."

Eflatun...
Bir gun Eflatun, talebelerinden birini kumar oynarken yakalamis ve siddetle azarlamis. Talebesi:
"Iyi ama ben cok az bir parasina oynuyordum" diye itiraz edecek olunca Eflatun cevap vermis:
"Ben seni kaybettigin para icin degil, kaybettigin zaman icin azarliyorum."

Yavuz Sultan Selim, bircok Osmanli padisah gibi sefere cikacagi yerleri gizli tutarmis. Bir sefer hazirliginda, vezirlerinden biri israrla seferin yapilacagi ulkeyi sorunca,
Yavuz ona:
- Sen sir saklamayi bilir misin? diye sormus. Vezir:
- Evet hunkarim, bilirim dediginde, Yavuz cevabi yapistirmis:
- Bende bilirim.

Sultan Alparslan 27 bin askeriyle bizans topraklarinda ilerlerken, kesfe gonderdigi askerlerden biri huzuruna gelip telasla:
- 300 bin kisilik dusman ordusu bize dogru yaklasiyor, der.
Alparslan hic onemsemeyerek soyle der:
- Bizde onlara yaklasiyoruz.

Bir filozofa sormuslar:
"Şansa inanir misiniz?" Filozof :
"Evet, yoksa sevmedigim insanlarin basarisini neyle aciklardim."

Hazır Cevap ÜnLüLer
1 sayfadaki 1 sayfası