Avril Lavinge Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Super Avrıl Fan Sende Bizden Olmak İçin Önce Üye oL !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CinLerin Laneti!

2 posters
YazarMesaj
zяtapoz
Avril Manyakııııı
Avril Manyakııııı
zяtapoz

Kadın Mesaj Sayısı : 68
Nerdensin ? : Uzay
Lakap ? : zяtapoz
Ruh Halin ? : CinLerin Laneti! Bilgiyx2el1
Müzik ? : Punk

Karekterin
Çalışkanlık:
CinLerin Laneti! Left_bar_bleue100/100CinLerin Laneti! Empty_bar_bleue  (100/100)

CinLerin Laneti! Empty
MesajKonu: CinLerin Laneti!   CinLerin Laneti! EmptyPerş. Haz. 18, 2009 3:36 am

Dayım bu olayı bana anlattığı zaman inanın tüylerim diken diken oldu.Ve o kızcagıza gerçekten de çok acıdım.Annem 20 li yaşlardayken sevdiği bir arkadaşı varmış; Vildan.Ama Vildan diğer arkadaşları gibi gezmekten, eğlenmekten hoşlanmazmış.Çok içine kapanık biriymiş.O daha çok cinler, periler ve doğa üstü olaylara meraklıymış.Arkadaşları tarafından ne kadar uyarıldıysa da bu merakından vazgeçememiş.Ve her şey o yaz gecesi başına gelmiş Vildan'ın.Arkadaşlarının anlattığına göre o gün her zamankinden fazla meşgul olmuş cinlerle.Sık sık o"üç harflilerin" adını söylemiş.Gece olunca her zamanki gibi yatağına yatmış, uyumayı beklerken aniden çığlık atmaya başlamış.Annesi ve babası odasının kapısını açmaya ne kadar uğraştılarsa da yapamıyorlarmış.Babası koşup alt kattaki yangın söndürme aletini almış, kapının camına geçirmiş ama o ve yangın söndürme aleti lastik top gibi geri fırlamış ve duvara çarpmışlar.Bir türlü içeri giremiyorlarmış.Vildan ise içeriden "Rahat bırakın beni.Sizinle hiçbir yere gelmeyeceğim" diye bağırıyormuş.İçeride neler olduğunu merak eden anne-babası "Kızım neyin var?Kim sana kötülük yapıyor?Kiminle konuşuyorsun?" diye sormuşlar.Vildan da; "Yardım edin, kapımın altından küçük küçük adamlar giriyorlar.Ben den onlarla birlikte gitmemi istiyorlar.Git mek istemiyorum.Ku rtarın beni." diye çığlık atmış ve bunlar onun son sözleri olmuş.Kızın cesedi arka bahçede bulunmuş.Gece kendini yazlığın en üst katında bulunan odasının penceresinden atmış...

[BLINK]
alıntıdır[/BLINK]
avril fan turkey
Avril Manyakııııı
Avril Manyakııııı
avril fan turkey

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Ruh Halin ? : CinLerin Laneti! Bilgihm7wo8
Müzik ? : Rock

CinLerin Laneti! Empty
MesajKonu: Geri: CinLerin Laneti!   CinLerin Laneti! EmptyCuma Tem. 03, 2009 10:39 am

paylaşımın için teşekkürler

CinLerin Laneti!
1 sayfadaki 1 sayfası