Avril Lavinge Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Super Avrıl Fan Sende Bizden Olmak İçin Önce Üye oL !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kumandan Benim

YazarMesaj
ღM€LT€M
Avril Manyakııııı
Avril Manyakııııı
ღM€LT€M

Kadın Mesaj Sayısı : 128
Ruh Halin ? : Kumandan Benim Bilgipkfl2ey5
Müzik ? : Seçilmedi

Karekterin
Çalışkanlık:
Kumandan Benim Left_bar_bleue100/100Kumandan Benim Empty_bar_bleue  (100/100)

Kumandan Benim Empty
MesajKonu: Kumandan Benim   Kumandan Benim EmptyPtsi Haz. 08, 2009 2:57 am

******, Celal Bayar'ın ısrarı üzerine Fransız doktor Fissenger'in getirilmesini kabul etmişti ve 28 Mart 1938 günü Fissenger Ankara'ya geldi.

Fransız Prof.Dr.Fissenger, ******'ü muayene etti, başta Prof. Neşet Ömer ve diğer doktorlardan bilgiler aldıktan sonra ******'e;

"Ben sizi iyi edeceğim. Fakat benden evvel siz kendi kendinizi iyi edeceksiniz; Şüphesiz ki siz, büyük bir kumandansınız. Büyük zaferlerin sahibisiniz. Fakat bu işin kumandanı benim. Bana yardım edeceksiniz."

Üslubu ve mantık ******'ün hoşuna gitmişti.
"Peki dedi, kabul."

******'ün olumlu yaklaşımı üzerine Prof. Fissenger, ******'ün günlük hayatını, bir tablo halinde çizdi. Ağzına tek damla alkol almayacak, şezlonga uzanarak istirahat edecekti. Yemesi içmesi, düzenlenmiş listeye göre olacaktı. Prof. Dr. Fissenger Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğine ******'ün sağlığı ile ilgili bir rapor sundu. Bu raporda ******'ün ciddi bir rahatsızlığı olmadığı, bir buçuk aylık bir istirahata ihtiyacı olduğu belirtiliyordu.

Kumandan Benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-